Akce chráněného bydlení

 

Ples v Rokytnici v Orlických horách

Ples v Rokytnici v Orlických horách Ples v Rokytnici v Orlických horách Ples v Rokytnici v Orlických horách Ples v Rokytnici v Orlických horách

Mammahelp

Sdružení pacientek s nádorovým onemocněním Hradec Králové nám nabídlo možnost proškolení klientů CHB o závažném onemocnění, rakovině prsu. Toto sdružení je největší pacientskou organizací v České republice. Všechny své služby poskytuje zdarma. Spolupracuje s předními českými odborníky v onkologické oblasti.

Mammahelp Mammahelp Mammahelp

Rytířské slavnosti

Stacionář NONA, Nové Město nad Metují S kamarády z Nony se známe již ze sebeobhajování, nebo krásných plesů,které pořádají v lednu na zahájení plesové sezony. Pozvání na sportovní klání pro nás bylo výzvou. Součástí her bylo pasování na rytíře a plnění úkolů pro zdatné bojovníky. Malé poučení od pracovníků Městského muzea též nebylo k zahození. Alespoň víme, jak to chodilo ve škole „za starých časů“. Na závěr proběhlo malé občerstvení při krásné hudbě na housle. Zahrál nám písničky na přání přímo pan ředitel z muzea.

Rytířské slavnosti Rytířské slavnosti Rytířské slavnosti Rytířské slavnosti

Sportovní hry Třemošnice

Naše výprava byla velice úspěšná. V pěti soutěžících se podařilo získat 26 diplomů. Z toho jako tým jsme získali třetí místo. Sportovec z našich řad získal diplom za nejúspěšnějšího sportovce letošních her. Byl na prvním místě mezi sto dvaceti závodníky. Účastnili se sportovci ze čtyř krajů republiky. První večer po sportování se letos nesl v duchu společenském. Ples se nám všem velice líbil a náležitě jsme se na vše připravili. Dámy dlouhé společenské šaty, muži obleky.

Sportovní hry Třemošnice Sportovní hry Třemošnice Sportovní hry Třemošnice Sportovní hry Třemošnice

Chráněné bydlení

Pravidelně se účastníme kurzů první pomoci a trénujeme, abychom nebyli překvapeni, ale připraveni :-)

Chráněné bydlení Chráněné bydlení Chráněné bydlení Chráněné bydlení